
Сумка для документів з відділеннями, Сумочки барсетка для чоловіків, Сумка через плече JX-24
607 ₴
- В наявності
- Код: z2qvo9z963
+380 (98) 201-56-02
НадіяУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔎 Сумка для документів з відділеннями, Сумочки барсетка для чоловіків, Сумка через плече JX-24
🔎 Чоловіча шкіряна сумка-месенджер з натуральної шкіри флотар.
👉 Стильна та компактна сумка-месенджер, виготовлена з натуральної італійської шкіри флотар, стане надійним супутником у щоденному житті. Завдяки якісній металевій фурнітурі та регульованій міцній стропі, аксесуар поєднує в собі довговічність і комфорт.
🔎 Характеристики:
- ⭐ Матеріал: натуральна італійська шкіра флотар
- ⭐ Розмір: 20 × 15 × 6 см
- ⭐ Ремінь: текстильна стропа, що регулюється по довжині
- ⭐ Фурнітура: міцна металева
🔎 Кількість кишень:
- ⭐ 3 внутрішні (1 на блискавці та 2 відкритого типу)
- ⭐ Загалом – 6 функціональних відділень
- ⭐ 3 зовнішні (зручні для швидкого доступу)
🔎 Переваги:
- ⭐ Компактна, але дуже містка модель
- ⭐ Практичний аксесуар для телефону, документів, ключів та дрібних речей
- ⭐ Ідеально підійде як гарний подарунок або як стильне доповнення до вашого образу
- ⭐ Добре тримає форму навіть при щоденному використанні
- ⭐ Поєднання преміальної шкіри та якісної фурнітури


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Виробник | Без бренду |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застежки | Замок |
| Товар | Чоловіча чорна сумка, Чоловічі сумки месенджери, Оригінальна чоловіча сумка крос-боді JX-24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 607 ₴








