
Тактична сумка на груди, Чоловіча армійська сумка Чоловіча тактична армійська через плече NZ-29
438 ₴
- В наявності
- Код: wg3j6854
+380 (98) 201-56-02
НадіяУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔎 Тактична сумка на груди, Чоловіча армійська сумка Чоловіча тактична армійська через плече NZ-29
📌 Тактична сумка-рюкзак через плече із кордури (камуфляж)
🔎 Ключові особливості:
- ➕ Надійна блискавка, регульований ремінь до 140 см
- ➕ Задній фіксатор на пояс — для щільного прилягання до тіла
- ➕ Матеріал: водонепроникна Cordura 900D
- ➕ 3 основних відділення + потайна кишеня
- ➕ Формат: сумка-трансформер — носиться як рюкзак або через плече
- ➕ Вентильована спинка, дихаючий матеріал
- ➕ Система MOLLE для навісного спорядження
🔎 Опис:
📌 Універсальна тактична сумка з жорстким корпусом і місько-армійським стилем — ідеальний вибір для військових, туристів, мисливців, рибалок і велосипедистів. Завдяки компактності, її зручно носити щодня, навіть підліткам для навчання або активного відпочинку.
📌 Сумка легко трансформується у рюкзак, зручно фіксується однією лямкою, яка швидко регулюється пряжкою. Багато відділень та кишень дозволяють раціонально організувати простір. Міцна блискавка та водостійкий матеріал Cordura надійно захищають речі за будь-якої погоди.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Кордура |
| Об`єм | 8 л |
| Виробник | Без бренду |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 53 см |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Товар | Сумка для активного використання, Сумка для повсякденного життя прихованого носіння пістолета NZ-29 |
| Колір | Камуфляж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438 ₴








